Zestaw treningowy z gumami

370,00 zł
Brutto

Nowość w naszej ofercie - zestaw do lonżowania/jazdy pomagający zaangażować zad konia.

W dobie świadomości prawidłowej pracy z koniem proponujemy Państwu naszą realizację patentu, który od lat cieszy się uznaniem szerokiego grona koniarzy. Pierwotnie była to zazwyczaj "owijka za zad", my proponujemy nieco bardziej profesjonalne rozwiązanie ????


Zestaw treningowy składa się:
- wysokiej jakości czaprak z zapięciem do pasów, który z powodzeniem można używać zarówno pod siodłem, jak i pod pasem do lonżowania;
- pas równowagi pod brzuch - regulowany, elastyczny, odpinany;
- pas za zad - regulowany, elastyczny, odpinany.

Profil
Długość pasów (w/g rozmiaru derki)
Ilość
do 3 dni roboczych

Dla kogo czaprak treningowy?

Produkt skierowany jest do osób, które pragną w mało inwazyjny i bezpieczny sposób poprawić zaangażowanie zadu konia podczas pracy z ziemi i/lub pod siodłem.

Zestaw NIE WYMUSZA żadnej nienaturalnej pozycji ani sylwetki konia. Sugeruje zwiększenie zaangażowania zadu poprzez miękki nacisk na zad. Nie wywiera dyskomfortu. Jest elastyczny i bezpieczny nawet w przypadku koni, którym zdarzy się bryknąć (pas równowagi zapobiega przekręcaniu się czapraka).


Czaprak treningowy może być używany podczas rehabilitacji koni mających problemy z ruchomością zadu.

Czaprak był testowany przez zawodników różnych dyscyplin.

Weronika Kicińska (Cordeo Attitude): "Elastyczne pasy do pracy z ziemi, mające za zadanie skupić uwagę konia na pracy tylnych nóg (...) Przy dobrym wprowadzeniu do treningu może być jego fajnym urozmaiceniem nie ograniczającym naturalnego ruchu konia."

pat001
998 Przedmioty

Specyficzne kody