Torba na siano XL

175,00 zł
Brutto

Duża i praktyczna torba na siano, przydatna podczas transportu, na wyjazdach czy w codziennym użytkowaniu. Wydłuża czas jedzenia, dzięki czemu koń ma automatycznie mniej czasu na rozrabianie. Zabezpiecza siano przed zmieszaniem ze ściółką/pyłem/błotem. Wyposażona jest w dwa drewniane drążki, ułatwiające pakowanie oraz zachowujące kształt torby w miarę wyjadania siana.

Ilość
do 14 dni roboczych

Cechy produktu:

- wymiary wewnętrzne torby: 61 x 61 x 26cm
- torba jest odporna na działanie wody i promieni UV – można ją stosować zarówno do siana suchego i moczonego, na padoku i w stajni.
- wykonana z bardzo wytrzymałego materiału 1680D, w kolorze czarnym
- siatka o rozmiarze oczek 4x4cm, w kolorze zielonym. Grubość sznura 3mm. Wykonana jest metodą wiązania (nie zgrzewania), co bardzo podnosi jej wytrzymałość. Dodatkowo wiązania siatki stabilizowane są termiczne, dzięki czemu oczka siatki nie zmieniają swoich rozmiarów.
- zawieszenie na pas mocowany do drewnianych drążków, jednocześnie zamyka torbę od góry. Pas zapinany jest bardzo mocnym karabińczykiem (obciążenie max. 100kg).
- drewniane drążki – uchwyty – ułatwiające pakowanie siana i służące do podwieszania torby. Nadają kształt torbie (także pustej) oraz zamykają torbę uniemożliwiając wyjadanie siana górą.

990 Przedmioty

Specyficzne kody